Rezerwując sesję zakłada się, że Klient w pełni zgadza się i akceptuje koncept pracy Fotografa tj.sposób fotografowania,
proces postprodukcji zdjęć, zamysł artystyczny oraz poczucie estetyki.

 

 


Rezerwacja terminu
 
Jeśli jesteś zainteresowana/y sesją zdjęciową proszę o rezerwację sesji z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem.
Mój grafik jest dość napięty, więc rezerwując termin wcześniej masz pewność, że wstrzelisz się w termin który cię interesuje 🙂
Sesje wykonuję od poniedziałku do soboty ( w niedziele fotografuję  tylko chrzty ).

Co zawiera  pakiet ślubny?

Mam jeden podstawowy pakiet ślubny, który zawiera zdjęcia z całego Dnia Ślubu: przygotowania, ceremonia, życzenia, wesele do tortu, sesja plenerowa, zdjęcia z Rodziną- około 10h fotografowania.


Ile oddaję zdjęć z reportażu ślubnego?

W Dniu Ślubu wykonuję około 2000 zdjęć. Dostajecie ode mnie około 300 zdjęć po obróbce, Ostateczna liczba zdjęć jaką otrzymacie zależy od wielu czynników np. liczby gości na weselu oraz atrakcji weselnych.


W jakiej formie oddaję zdjęcia?

Zdjęcia otrzymacie w formie elektronicznej .


Plener Ślubny

Na plener ślubny umawiamy się konkretnego dnia w wybranym przez was miejscu. Marzy wam się sesja na zamku, w centrum miasta, czy w starej kamienicy? – wystarczy poszukać miejsca które najbardziej będzie wam odpowiadać, a ja się dostosuję 🙂 Plener zwykle trwa około 3 godzin.


Czy fotografuję chrzty i inne imprezy okolicznościowe

Oczywiście! Możemy wykonać sesję na dowolnej imprezie, którą organizujesz – chrzest, urodziny, rocznica, wieczór panieński/kawalerski itp.


Miejsce sesji rodzinnych

Sesję możemy wykonać w Waszym domowym zaciszu lub w plenerze – tam sprawdzają się łąki, pola lub lasy. Nie wykonuję zdjęć w studio.


Kolorystyka
 
W trakcie reportażu wykonuję też zdjęcia czarno-białe.Nie ma więc możliwości otrzymania zdjęć czarno-białych w kolorze.  Zatem jeśli nie chcecie czarno-białych zdjęć proszę o taką informację wcześniej.

Na czym polega retusz zdjęć?

Retusz zdjęć reportażowych polega głównie na nadaniu zdjęciom charakteru poprzez staranne dobranie kolorów, korekcji naświetlenia czy kadrowaniu. Nie ingeruję w wygląd osób na zdjęciach, nie pogrubiam, nie odchudzam, nie zmieniam kolorów ubrań czy włosów.  Jeżeli para życzy sobie retusz na innych zdjęciach usługa jest wyceniana indywidualnie.


Postprodukcja i czas oczekiwania

Otrzymujesz obrobiony materiał tak szybko, jak to możliwe, umownie jest to ok.45 dni Zdjęcia przechowuję na dysku do 10 dni od przekazania gotowego materiału

Selekcja i ilość zdjęć

Selekcji zdjęć dokonuj fotograf- wybieram najlepsze kadry tak ,aby w pełni uchwycić wasze emocje i niezapomniane chwile.Otrzymujesz ilość zdjęć zgodną z zamówionym pakietem.


Rozliczenie
 
Całkowite rozliczanie następuje w dniu sesji. Za dodatkowe ujęcia, które możesz dokupić płacisz przy odbiorze.
 

Dojazd 

Fotografuję głównie na terenie Śląska, ale dalsze wyjazdy nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Dojazd 1zł/km


Zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Posiadam legitymacją uprawniającą do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych.


Kontakt
 
Telefoniczny kontakt od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00.
Kiedy jestem na sesji  nie odbieram telefonów – skupiam się na sesji w  100% – zostaw mi wiadomość, a oddzwonię.
 
 

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ
Post Views: 15
error: Content is protected !!